مقایسه املاک

املاک سرخوش با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در غرب استان تهران و بالاخص درشهر جدید اندیشه و مشاورین فعال و مدیریت پیگیر و بومی و همچنین ارتباطات لازم و شناخت ۳۰ ساله‌ی شهرهای جدید غرب تهران و مردم و سازندگان این منطقه و داشتن روابط با اکثر سازندگان و پروژه های آنها و مشتریان فراوان که سالیانِسال با مدیریت این دفتر کار نموده اند به صورت تمام وقت می‌تواند در اختیارِ شما سروران گرامی باشد.

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و لزوم استفاده بهینه از آن در زمینه های اقتصادی تصمیم گرفتیم تا با اطلاع رسانی سریع ، دقیق و موثر در حوزه مسکن که بی شک نیاز اصلی آحاد اقشار جامعه می باشد، به صورت تخصصی و حرفه ای به کمک هموطنان خود بیاییم. گروه مشاورین املاک سرخوش در تلاش می باشد تا بستری امن و راحت برای کمک به خانواده ها در بدست آوردن یک محیط عالی برای زندگی کردن ، فراهم نماید.

🔻 کادری مجرب متشکل از کارشناسان حقوقی و مشاوران املاک
🔻 ثبت تمامی قیمت ها پس از کارسناسی و با توافق فروشنده
🔻 سامانه اطلاع رسانی و ثبت ملک رایگان
🔻 صدور کد رهگیری آنی پس از عقد قرار داد (در صورت درخواست طرفین قرار داد)
🔻 دریافت کمیسون تنها طبق نرخ رسمی مصوب اتحادیه املاک با ارایه فاکتور قابل پیگیری
🔻 دارای جواز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک شهریار

شما عزیزان می‌توانید فایل خود را مستقیم و بدون واسطه و هیچ هزینه‌ای توسط وبسایت ما در معرض دید عموم گذاشته و از وبسایتِ ما به نحو شایسته استفاده نمایید.

بنیادی ترین هدف ما در املاک سرخوش ارائه بهترین سرویس، و خدمات کامل در جهت املاک و مستغلات پایه گذاری شده و بزرگترین پشتوانه و اعتبار ما قطعاً و بدون شعار، احساس رضایتمندی شما عزیزان از سرویس و خدمات ماست .